Кошик
123 відгуків
Акция - 15 % на подсвечники-карусели!Детальнее
+380685060808
+380
68
506-08-08
Інтернет-магазин "Хороший день"

Алмазна мозаїка. Інструкція зі створення картин з страз.

Алмазна мозаїка. Інструкція зі створення картин з страз.
Алмазна вишивка - це дуже захоплюючий, ще зовсім новий вид творчості на ринку України. Найбільшої популярності цей вид створення картин із спеціальних стразів досяг в кінці 2014 року.

02.01.18

Алмазна вишивка - це дуже захоплюючий, ще зовсім новий вид творчості на ринку України. Найбільшої популярності цей вид створення картин із спеціальних стразів досяг в кінці 2014 року. Набори для рукоділля стали відомими завдяки можливості зробити самому (своїми руками!) за певний час чудових переливаються картин алмазної мозаїкою. Для цього вам не потрібно бути ні художником, ні дослідної вышивальшицей або декоратором. Для створення шедевра з страз достатньо всього лише вашого бажання створити гарну картину і отримати задоволення від самого процесу творчості!

https://youtu.be/5q_dAmW2j2c

Наступні наші поради та рекомендації будуть вкрай корисними вам.

Інструкція по застосуванню:

1. Деталі-алмазики (чи квадратні, розміром 2х2см, або круглі стрази) в наборі розкладені по пакетиках. Щоб відрізнити стрази за кольором малюнку схеми, на них, в свою чергу, наклеєні номери, що відповідають кольорам на схемі. Для зручної роботи з цими маленькими деталями в набір вкладені пінцет і піддон (спеціальний пластиковий лоток) для деталей мозаїки.

2. Правильніше і найзручніше буде вишивати картину не цілим полотном, а невеликими відрізками (частинами). Для цього необхідно відкрити невелику ділянку схеми, піднявши і відігнувши захисний шар. Всю схему відразу не відкривайте! щоб не зменшувалася в'язкість клейового складу картини.

3. У таблиці необхідно знайти номер, відповідний символу на схемі (колірна схема вказана як на самій картині збоку, так і вкладена в набір окремим листом). З пакетика з цим же номером відсипте в спеціальний лоток (круглий або трикутний... в кожному наборі свій) трохи деталей - алмазиков.

4. З допомогою пінцета викладайте деталі на клейову основу схеми, трохи притискаючи стрази пінцетом. Намагайтеся, щоб стрази - алмазики як можна рівніше і розміщувалися ближче один до одного при наклеюванні.

5. Після того, як всі стрази-алмазики наклеєні, всю картину необхідно прокатати м'яким спеціальним валиком (якщо немає валика, можна скористатися народним методом: на готову лицьову сторону картини покласти м'яку основу (це може бути навіть рушник складена в кілька разів, бажано не махрова, щоб не залишалося ворсинок) і легенько прокатати зверху звичайної качалкою). З допомогою такого не хитрого методу стразики ще більше зчепляться з клейовою основою картини, що дозволить їм міцніше триматися.

У Вас вийшла чудова і переливається картина! Для більшого блискучого ефекту необхідно невеликим шаром збризнути всю картину лаком для волосся (перед початком полірування, всі стразити легенько витре вологою тканиною, щоб прибрати надлишки бруду зі страз).

Тепер, коли картина абсолютно готова, її необхідно помістити в рамку.

Зацікавилися?

У нашому інтернет-магазині "Добрий день" виберіть набір і починайте своє творіння!

Питання та відповіді:

Вистачить страз на всю мозаїку? Що робити, якщо раптом попадаються браковані стразинки?

Стрази в наборі завжди йдуть з хорошим запасом, тому ймовірність того, що алмазинки закінчаться — практично нульова. Навіть якщо в пакетику будуть попадатися браковані стразинки з отколотыми куточками або дірочками — не використовуйте їх. Страз вистачить з надлишком.

Як краще приклеювати стрази на основу?

Стрази приклеюються дуже легко, так як клейовий шар вже нанесена на полотно-основу. Потрібно просто докласти стразинку на місце і щільно притиснути її. Щоб клейове покриття не засихало, отгибайте захисну плівку невеликими ділянками, заповнюйте їх, і тільки потім отгибайте плівку далі.

Краще викладати картину рядами по порядку або спочатку одним кольором, а потім іншим?

Тут немає єдино правильного способу — хтось іде «рядами», заповнюючи їх по черзі, хтось спочатку викладає на ділянці один колір, потім інший, і так, поки ділянку не буде заповнений. Спробуйте збирати мозаїку обома способами. Так ви легше визначитися, який з них більш зручний для вас.

Не відклеюються чи стрази з часом?

Якщо ви спочатку щільно приклеюєте стрази (рекомендується навіть пройтися качалкою по готової алмазної вишивці), то нічого у вас відразу не відклеїться. Але з часом іноді буває, що якась кількість стразинок може відклеїтися, і тоді вам доведеться повернути їх на місце. Щоб уникнути цього, можна оформити готову роботу в рамку зі склом, тоді все алмазинки залишаться на своїх місцях.

Як оформляти готову роботу?

Це питання цілком на ваш розсуд. Можна звернутися в багетну майстерню, а можна оформити роботу самостійно. Якщо в якості основи в наборі йде полотно на підрамнику, вибирайте рамку за розміром підрамника. Якщо основа - це ненатянутый полотно, то можна вибрати рамку більшого розміру і оформити роботу за принципом "паспарту": приклеївши полотно на картон і вставивши його в рамку.

Інші статті