Кошик
123 відгуків
Акция - 15 % на подсвечники-карусели!Детальнее
+380685060808
+380
68
506-08-08
Інтернет-магазин "Хороший день"

Художник є в кожному !

Для того щоб намалювати справжню картину Вам потрібно тільки трохи бажання і результат Ви побачите з перших хвилин малювання.

Дорогі друзі, коли ви відкриєте картини за номерами В очікуванні літа і спробуєте завершити картину – це означатиме, що у світі з'явився ще один художник, і не важливо, для чого ви будете використовувати її – розпис стане для вас приємним і радісним сюрпризом. Картина по номерах - це набір із серії «Зроби сам», який придбав широку популярність у Європі, Японії, Кореї, США, Росії, Україні. Набір поєднує в собі безліч функцій – він може стати прекрасним подарунком для ваших близьких і друзів, стати цікавим рішенням вашого власного дозвілля, може стати частиною дизайну вашого будинку, і крім всього, заповнюючи розмальовки, ви навчитеся малювати. Малювання по номерах - це прекрасний перший крок для початківців до істинного насолоди образотворчим мистецтвом. Розпис пропонує вам повний набір базисних навичок у малюванні, відчуття завершеності і задоволення результатом. Ви можете розділити радість малювання з вашою сім'єю, коханою людиною та друзями, завершене полотно стане вашим власним шедевром для домашньої колекції.

Картини на полотні - розпис по номерам

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Що таке Розпис за номерами  на полотні?

Живопис за номерами являє собою набір, що включає в себе полотно, на якому малюнок поділений на фрагменти безліччю тонких ліній неяскравих кольорів, причому кожен фрагмент містить в собі номер. Ці номери вказують на відповідні кольори. Ви наносите колір на кожен фрагмент, і в кінцевому підсумку малюнок перетворюється в завершену картину. По мірі заповнення фрагментів ви можете з подивом і захопленням спостерігати за поступовим розкриттям суті зображення. 

склад набору для розфарбовування входить: натуральний полотно з нанесеними контурами майбутнього малюнка, акрилові фарби (від 10 - 47 кольорів), кисті (від 3 - 4 шт.), детальна схема інструкція.

Це не просто розвага – картина своїми руками, розвиває акуратність, уважність, окомір, твердість руки і посидючість. А всіх дорослих приємно заспокоює від щоденної суєти і дозволяє повністю зануритися у творчість.

Можна просидіти над картиною цілий день, а можна робити не поспішаючи, протягом декількох днів. У будь-якому випадку, робота принесе задоволення, а результат порадує Вас і ваших близьких.

Бажаємо Вам творчих успіхів!