Топ

Алмазна мозаїка стразами "Різдво Ісуса Христа" часткова / Алмазна мозаїка Різдво
400 ₴
- В наявності
- Код: IR0005
+380685060808
- +380 (68) 506-08-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір алмазна вишивка "Різдво".
Розмір картини 22 на 31 см.

Картина виходить дуже красивою, блискучою.
Алмазна техніка або викладання картин стразами це один із новітніх видів створення картин. На полотно з клейкою основою нанесений малюнок із умовними позначеннями кольорів страз. Клейка поверхня закрита захисною плівкою, яка знімається в міру виконання роботи. Стрази викладаються за допомогою пінцета, що є в наборі.
Картина готова, коли всі "алмазики" будуть викладені на полотно. Картина буде повністю зі стразів, готовий результат просто заворожує!
Викладати картину дуже просто! Пробуйте та насолоджуйтеся!
В наборі:
- полотно-схема, де нанесений базовий малюнок, а місця приклеювання страз просякнуті спеціальним клеєм і позначені відповідним номером стразів;
- стрази упаковані в пакетики, які пронумеровані відповідно до рисунку;
- стрази виконані в круглій або квадратній формі;
- мініпакетики для стразів, якщо хочете відокремити їх у меншій кількості для роботи;
- пінцет або ручка для викладання страз, оскільки ті досить мініатюрні та взяти їх руками — занадто копітке заняття;
- судечок для страз; у нього викладаєте потрібні номери, щоб зручніше було працювати пінцетом або ручкою, не діставати з пакетика;
У наборі є все необхідне для створення картини.
Рамка до комплекту не входить.
Вишивка часткова.Розмір картини 22 на 31 см.

Картина виходить дуже красивою, блискучою.
Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | DIY |
Жанр | Релігія |
Заповнення | Часткове |
Орієнтація | Горизонтальна |
Форма кристалів | Круглі |
На підрамнику | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴